ANGLOFONNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA
EDUCATION FOR A BRIGHT FUTURE

ZÁPIS

Zápis do 1. ročníku základní školy proběhne ve čtvrtek 2. dubna 2020 od 13 do 18 hodin a v pátek 3. dubna 2020 od 13 do 17 hodin. K zápisu si přineste:

  • Rodný list dítěte.

  • Občanský průkaz zákonného zástupce dítěte.

  • Cizinci ze zemí mimo EU cestovní pas a povolení k pobytu.

  • Kopii rozhodnutí o odkladu povinné školní docházky, pokud jste žádali o odklad na jiné základní škole.

  • U dětí mladších šesti let - doporučení pedagogicko-psychologické poradny, případně odborného lékaře.

Pozn. k poslednímu bodu: Dítě, které dosáhne šestého roku věku v době od září do konce června příslušného školního roku, může být přijato k plnění povinné školní docházky již v tomto školním roce, je-li přiměřeně tělesně i duševně vyspělé a požádá-li o to jeho zákonný zástupce. Podmínkou příjetí dítěte narozeného v období od září do konce prosince k plnění povinné školní docházky je v takovém případě doporučující vyjádření školského poradenského zařízení. Podmínkou přijetí dítěte narozeného od ledna do konce června je pak doporučující vyjádření nejen školského poradenského zařízení, ale také vyjádření odborného lékaře. Doporučení škole předkládá zákonný zástupce dítěte.

DALŠÍ INFORMACE K ZÁPISU:

Naše škola byla založena s cílem umožnit další vzdělávání v anglickém jazyce dětem, které začaly anglicky plynně komunikovat již v předškolním období. A to především dennodenním kontaktem s rodilými mluvčími v soukromých školkách.

Očekáváme proto, že Vaše dítě je kromě školní zralosti schopno i plynně komunikovat v anglickém jazyce. Nejsme školou, která nabízí, že své žáky naučí základům angličtiny. Protože však očekáváme i zájem ze strany rodičů, jejichž děti nenavštěvovaly soukromou školku s dennodenní péčí poskytovanou anglicky hovořícími rodilými mluvčími, nabízíme těmto rodičům možnost zápisu jejich dítěte do roční přípravky. 

Pokud si přejete získat další informace, kontaktujte nás na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a zašlete nám zprávu. 

 

ANGLOFONNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA

 

Adresa: Janského 2189/18, Stodůlky, 155 00 Praha 5

Email: skola@anglozs.cz

 

REDIZO: 691 008 345

IČ: 04 303 881

 

Ředitel školy: Mgr. Nikolaj Hladík

Email: nikolaj.hladik@anglozs.cz

Telefon: +420 603 416 073

 

Zřizovatel školy: Anglofonní základní škola, z.ú., vedená u Městského soudu v Praze pod sp. zn. U, vložka 268

IČ: 04 303 881

ID datové schránky: s4s9nb8

 

Ředitel zřizovatele: JUDr. Mgr. Zdeněk Dvořák, Ph.D.

Email: zdenek.dvorak@anglozs.cz

Telefon: +420 603 392 392

 

Ředitelka přípravného stupně: Markéta Kantová

Email: marketa.kantova@anglozs.cz

Telefon: +420 775 366 160

Kudy k nám

 
Dostupnost městskou hromadnou dopravou - linkou č. 142 ze stanice Nové Butovice (metro B) či linkou č. 137 ze stanice Luka (metro B) na autobusovou zastávku Malá Ohrada.
 

Možnost parkování v areálu školy.