ANGLOFONNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA
EDUCATION FOR A BRIGHT FUTURE

PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA

Máte pocit, že vaše dítě ještě není na studium v anglickém jazyce připravené? Přípravná třída slouží právě pro ty, kteří se potřebují v jazyce zdokonalit. Cílem této přípravky je přirozenou a hravou formou seznámit děti s anglickým jazykem a co nejlépe je připravit na navazující studium na naší základní škole. V přípravné třídě pak mají děti cizinců možnost zdokonalit si český jazyk ještě před nástupem do první třídy základní školy. Přípravná třída je pro děti od pěti let věku. 

Přípravná třída je součástí naší školy, jsme ve stejné budově a o děti se starají i stejní rodilí mluvčí. Přechod do první třídy je tak pro žáčky snadnější a přirozenější.

👉 V přípravné třídě se s dětmi věnujeme každý týden jinému tématu, aby bylo vyučování pestré. Podívejte se na naše reporty týden po týdnu ZDE

Máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete více informací? Napište nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podrobné informace můžete získat také od ředitele, pana Zdeňka Dvořáka na tel. 603 392 392, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

ANGLOFONNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Adresa: Janského 2189/18, Stodůlky, 155 00 Praha 5

Email: skola@anglozs.cz

REDIZO: 691 008 345

IČ: 04 303 881

 

Ředitel školy: JUDr. Mgr. Zdeněk Dvořák, Ph.D.

Email: zdenek.dvorak@anglozs.cz

Telefon: +420 603 392 392

Zřizovatel školy: Anglofonní základní škola, z.ú., vedená u Městského soudu v Praze pod sp. zn. U, vložka 268

IČ: 04 303 881

ID datové schránky: s4s9nb8

Kudy k nám

Dostupnost městskou hromadnou dopravou - linkou č. 142 ze stanice Nové Butovice (metro B) či linkou č. 137 ze stanice Luka (metro B) na autobusovou zastávku Malá Ohrada.