ANGLOFONNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA
EDUCATION FOR A BRIGHT FUTURE

REFERENCE

Za dobu existence školy jsme od rodičů obdrželi několik skutečných referencí. Níže přinášíme jen úryvky, reference v plném znění najdete ZDE. Pokud máte jakýkoliv dotaz na fungování školy nebo nás chcete navštívit, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Můžete se také seznámit s naším učitelským týmem ZDE

uvozovky

Učitelé mají k dětem skvělý kamarádský přístup. Netrvají na klasických vyučovacích hodinách a dětem věnují i svůj čas navíc.

stars

 

 

uvozovky

Myslím si, že děti se v malých třídách lépe učí. Dostane se jim větší pozornosti a mají větší prostor k rozvinutí své kreativity.

stars

 

 

uvozovky

Náš syn každé ráno pospíchá do školy a těší se na všechny učitele. O víkendu se často ptá, kdy zase půjde do školy. Takové nadšení jsme u něj vážně nečekali :-)

stars

 

 

uvozovky

Učitelé jsou přátelští, empatičtí a na děti mají super vliv. Můžeme jen doporučit.

stars

 

 

uvozovky

Miki se pokaždé těší na online lekce s Markétou. Vždycky se zavře u sebe v pokoji a paní učitelka si s ní umí skvěle poradit. To samé při angličtině s paní učitelkou Alex. 

Tuto referenci nám zaslala jedna z maminka během virové pandemie v roce 2020, kdy škola učila děti na dálku online. Celý email s referencí najdete ZDE. Reference je v anglickém jazyce. 

stars

ANGLOFONNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Adresa: Janského 2189/18, Stodůlky, 155 00 Praha 5

Email: skola@anglozs.cz

REDIZO: 691 008 345

IČ: 04 303 881

 

Ředitel školy: JUDr. Mgr. Zdeněk Dvořák, Ph.D.

Email: zdenek.dvorak@anglozs.cz

Telefon: +420 603 392 392

Zřizovatel školy: Anglofonní základní škola, z.ú., vedená u Městského soudu v Praze pod sp. zn. U, vložka 268

IČ: 04 303 881

ID datové schránky: s4s9nb8

Kudy k nám

Dostupnost městskou hromadnou dopravou - linkou č. 142 ze stanice Nové Butovice (metro B) či linkou č. 137 ze stanice Luka (metro B) na autobusovou zastávku Malá Ohrada.